Підвищення пенсій: стало відомо, на скільки в середньому зросли виплати для пенсіонерів

З 4 березня пенсіонери Житомирської області почали отримувати підвищені пенсії з доплатами. Середній розмір підвищення становить 554,30 грн.

Про це розповів 5 березня начальник головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іван Заінчковський, інформує прес-служба ОДА.
 
«У Законі передбачено, що індексація пенсій буде здійснюватися щорічно починаючи з 2019-го. І сьогодні це можливо, адже у держави з’явився відповідний фінансовий ресурс. Формула перерахунку залишається незмінною — вона враховує стаж, рівень заробітної плати, яку отримував пенсіонер і рівень середньої заробітної плати по країні. Також пенсіонери, які отримують мінімальні пенсії, ще матимуть одноразову виплату в розмірі 2410 грн і отримають рівними частинами в березні й травні », – розповів Іван Заінчковський.

В результаті перерахунку 28% пенсіонерів отримають підвищення до 100 грн, 44% – від 100 до 1000 грн і 28% отримають понад 1000 грн.
 
«Варто зазначити, що до перерахунку пенсію до 2 тис. Грн отримували 58% пенсіонерів, а після перерахунку – 33%. Вперше за одне підвищення пенсій вдалося зменшити відсоток пенсіонерів, які отримували малу пенсію », – додав Іван Заінчковський.

Схожі новини