15 команд з усієї країни: Житомир прийме фінал Аматорської футзальної ліги

У найближчу п’ятницю, 22 березня, в Житомирі стартує масштабна футзальна подія 2019 року — Всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги України.

Участь в турнірі беруть команди, які стали переможцями футзальних чемпіонатів у своїх регіонах. В Житомир з’їдуться кращі футзальні команди нашої держави, географія учасників: від Сіверськодонецька до Тернополя, Рівного до Маріуполя, всього 15 команд.

Турнір відбудеться протягом 22-24 березня, матчі проходитимуть у двох залах: СОК «Динамо» (вул. Чуднівська, 113) і ФОК (вул. Кибальчича, 9). Урочисте відкриття турніру відбудеться 22 березня в залі ФОКу о 10:30.

За ходом Чемпіонату можна буде стежити на сайтах Асоціації футзалу України, Любительський футзал України й на Футзал Житомирщини за допомогою онлайн текстових і відеотрансляцій.

Житомир вже вдруге приймає Всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги України, вперше господарем турніру такого масштабу наше місто було у 2016 році, тоді Житомир представляв ФК «Атлет», в цьому році честь нашого міста буде захищати Чемпіон Житомирської області — ФК «ІнБев».

Схожі новини