Бердичівляни не зможуть отримати оплату лікарняних листів вже цієї осені

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, повідомила, що Фонд соціального страхування накопичив борг в 1,6 млрд грн з виплати лікарняних і затримує їх по кілька тижнів. Крім цього, вона зазначила, що восени виплати можуть і зовсім припинитися, повідомляє ТСН.

“На сьогодні заборгованість Фонду виплачуються тільки допомоги по тимчасовій непрацездатності становить 1,6 млрд грн, при цьому термін затримки становить 27 календарних днів. Крім того, як мені стало відомо, є загроза, що у вересні страхові виплати можуть зовсім припинитися”, – розповіла Денисова.

Численні звернення громадян щодо значної затримки оплати лікарняних, стали приводом звернення за роз’ясненням до директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергію Нестерову.

За його словами, заборгованість з виплати застрахованим особам матеріального забезпечення виникла у зв’язку з прийняттям дефіцитного бюджету Фонду на 2019 рік.

Раніше повідомлялося, що так звана “тринадцята пенсія” може надійти на рахунки українських громадян після автоматичного пенсійного перерахунку. Про це повідомляє “Урядовий портал”, цитуючи заяву віце-прем’єр-міністра Павла Розенко.

 

Схожі новини