США включили Україну в список небезпечних для туризму країн

Держдеп США оновив рівень небезпеки поїздок в Україну, включивши вибори до списку ризиків. Американське відомство категорично не рекомендує поїздки в Крим і на Донбас.

Державний департамент США не рекомендує американським туристам подорожувати в Україну, зокрема в Крим і східні райони Донецької і Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба Держдепу.

За їх інформацією, цим регіонам було присвоєно червоний рівень небезпеки. Також в повідомленні говориться, що країні в цілому присвоєно жовтий рівень. У Держдепі уточнюють, що туристам потрібно остерігатися в Україні злочинності, цивільних заворушень і виборів.

“Злочини проти іноземців та їх майна є звичайним явищем. Демонстрації, які часом носили насильницький характер, регулярно проходять по всій Україні, в тому числі і в Києві. Політично спрямовані вбивства і вибухи також мали місце. Є повідомлення про насильство з боку крайніх націоналістичних груп”, – йдеться в повідомленні Держдепу.

Крім цього, в Держдепі вважають, що ризик спалахів насильства може посилитися перед і під час проведення другого туру президентських виборів в Україні.

 

 

Схожі новини