Спортсмени КНП «Бердичівської  міської  лікарні»в командному заліку посіли почесне ІІ місце серед працівників охорони здоров’я 

29 травня 2019р. на стадіоні агротехнічного коледжу м. Житомир було проведено ХХVІ обласні спортивні Ігри серед працівників охорони здоров’я. 

   В фінальних змаганнях взяли участь 32 найсильніших команди області з таких видів спорту, як настільний теніс, легкоатлетичний крос, швидкі шахи, шашки, гирьовий спорт та армреслінг.

   У цих змаганнях успішно виступили спортсмени КНП «Бердичівської  міської  лікарні», які в командному заліку посіли почесне ІІ місце і які останні 5 років (2015-2019рр.) постійно займають тільки призові 1, 2 або 3 місця.

    Щодо особистого та командного заліку по видам спорту в 2019р. слід відзначити Броніцького Олександра Миколайовича – лікаря кардіолога, який зайняв І місце з настільного тенісу в особистому заліку, та ІІІ місце разом з Юзик Ліаною – в командному виді спорту з настільного тенісу.

   Слід  відмітити  нашу команду з гирьового спорту в складі: Чирки П.А. – завідувач цілодобовим травмпунктом, Реготуна В.Б., Барабаша А.О.  – фельдшерів ЦД та МВ, які зайняли почесне ІІІ місце. Успішні виступи наших спортсменів на протязі  останніх 5 років – це заслуга в першу чергу  адміністрації лікарні – директора Бабікової Лариси Миколаївни, профспілкового комітету – голови Печенюка Юрія Петровича, спортивної команди – капітана Чирки П.А, керівників структурних підрозділів, чиї спортсмени захищали честь лікарні, та всього колективу в цілому.

   

Схожі новини