Бердичевські шахраї грабували банкомати в Бангладеш

Як повідомляє сайт з Бангладеш  BD NEWS24, в країні відбулося затримання підозрюваних в шахрайських діях громадян України.
 
Підозрювані шахраї з України перервали зв'язок між банкоматами та головним сервером після дзвінків зі своїх мобільних телефонів, а потім вилучили гроші, не залишивши сліду, повідомляють поліції.
У п'ятницю ввечері підозрювані вилучили гроші з банкомату Бангла Банда в Бадді, а підозрюваний член кільця був заарештований з іншого стенду в Хільгаоні, що призвело до арешту ще п'яти.

Суд у понеділок вилучив шість іноземних громадян протягом трьох днів.

У кадрах CCTV, отриманих на стенді Badda, двоє іноземних громадян бачать, що входять до кабінки і знімають гроші за допомогою картки кілька разів у присутності охоронця.

Підозрювані закрили обличчя сонцезахисними окулярами, шапочкою і шматочком тканини.

Їх бачили, що робили телефонні дзвінки кожного разу перед зняттям грошей.

 Підозрювані шахраї скористалися роумінговою опцією українських номерів, які виступили, повідомляє на прес-конференції у вівторок додатковий комісар відділу детективів Абдул Батен.
Вони спілкувалися з ким-то в Україні перед тим, як взяти контроль над банкоматами, щоб зняти гроші, сказав чиновник БД.

Гроші не були взяті з рахунку клієнта. На основному сервері банку не було зареєстровано жодної звітів про цю транзакцію. Але влада банку виявила, що Tk 300,000 було вилучено з кабіни.

Шість українців - Денис Вітомський, 20, Назарій Вознюк, 19, Володимир Тріщинський, 37, Сергій Українець, 33, Олег Шевчук, 46, і Валентин Соколовський, 37.

Вони планували поїхати до Індії з Бангладеш, щоб зняти гроші з банкоматів, повідомляє офіційний представник БД.
 
 

Схожі новини