Бердичівським спортсменам призначено стипендії міської ради

Такий проект рішення під назвою «Про затвердження списку спортсменів, яким призначено стипендії на 2019 рік» було винесено на розгляд та голосування на сесії Бердичівської міської ради у п’ятницю, 14 червня.

Хочеться нагадати що дану ініціативу  щодо преміювання спортсменів та обдарованих дітей  було внесено депутатом міської ради Станіславом Лужанським ще минулого року. 

Попередньо даний проект рішення розглядали і всі постійні депутатські комісії.

Мова йде про п’ятьох обдарованих і перспективних бердичівських спортсменів, яким з міського бюджету в цьому році, починаючи нарахування з квітня, виплачуватимуть щомісячно стипендії у розмірі по 1000 гривень кожному.

Начальник управління молоді і спорту Тетяна Дячук назвала, і в проекті рішення це також вказано, прізвища та імена цих спортсменів:

Кривець Олексій – бойове самбо, рукопашний бій. Майстер спорту України з бойового самбо, майстром спорту з ММА, майстер спорту з рукопашного бою, Чемпіон України з бойового самбо в 2016 та 2017 роках, призер Чемпіонату світу 2017 року, чемпіон України 2018 року.

Лонський Віктор – легка атлетика. Майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України з легкої атлетики серед молоді зі стрибків у висоту), бронзовий призер Всеукраїнської універсіади (2015 р.), бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді.

Мазур Владислав – легка атлетика. І місце на Чемпіонаті України зі стрибків у довжину, член збірної команди України, багаторазовий переможець та призер міжнародних й всеукраїнських змагань, майстер спорту України міжнародного класу.

Нікітін Дмитро – легка атлетика. Майстер спорту України міжнародного класу, ІІ місце на Чемпіонаті світу серед юнаків, чемпіон Європейського юнацького Олімпійського фестивалю, срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів, багаторазовий переможець та призер міжнародних й всеукраїнських змагань.

Чулячеєв Олег – бокс. ІІ місце на Чемпіонаті України з боксу, багаторазовий переможець та призер Всеукраїнських й міжнародних змагань, переможець Міжнародного турніру з боксу серед молоді класу «А» на призи братів Кличків, член збірної команди України, майстер спорту України.

 

Схожі новини