У Житомирі п’яна молодь закидала камінням авто патрульної поліції

Група молодих, яка “культурно відпочивала” за Будинком правосуддя у центрі Житомира, закидала камінням автомобіль патрульної поліції.

Про це  повідомили у прес-службі патрульної поліції. Зазначається, що правоохоронцям вдалося затримати лише одного хулігана.

“7 липня, близько 12-ї години ночі, під час слідування на виклик, на вулиці Кафедральній інспектори патрульної поліції помітили групу молодих осіб, котрі порушували громадський порядок у нічний час (вигукували лайливі слова, поводили себе агресивно)”, – інформує поліція.

Коли патрульні поліцейські наблизились до невідомих чоловіків, останні почали жбурляти каміння у службовий автомобіль поліції. В результаті хуліганських дій було пошкоджено лобове скло Mitsubishi Outlander.

“Одного з хуліганів (1997 р.н.) патрульні поліцейські затримали, його ж спільникам вдалось утекти. Місце знаходження інших громадян встановлюється”, – додають у патрульній поліції.

Нагадаємо, на сайті міськради була опублікована онлайн-петиція з вимогою посилити патрулювання центру Житомира та дворів житлових будинків, які масово “окупувала” п’яна молодь.

Схожі новини