В’ячеслав Олішевський – та легкоатлети з Бердичева переможці та призери легкоатлетичного забігу у Рівному

У Рівному відбувся легкоатлетичний забіг «Сильні духом». У ньому взяли участь понад 200 бігунів з багатьох областей України, а також з Білорусі. Бердичів у цих змаганнях представляли учасники клубу родинного бігу «Family Run Club».

Бердичівські спортсмени виступали на дистанціях 21 кілометр, 10 кілометрів та 5 кілометрів. На найбільшій дистанції 21 кілометр перше місце в абсолютній першості зайняв досвідчений спортсмен, один з тренерів «Family Run Club» В’ячеслав Олішевський, а третє місце в абсолютній першості на цій же дистанції зайняла бердичівлянка Ольга Бабич. Також у на цій дистанції хороші результати показали бердичівські спортсмени: Євген Стятецький, Роман Шакор та Едвард Агаджанян.

На дистанції 10 кілометрів в абсолютній першості першого здобула досвідчена бердичівська спортсменка, одна з тренерів «Family Run Club» Юлія Олішевська. Також на цій дистанції у віковій категорії 50-59 років перше місце здобула бердичівлянка Тетяна Іванішена, у віковій категорії 40-49 третє місце здобула Наталія Ніколайчук, а у віковій категорії 30-39 років також третє місце здобув Леонід Оверчук. Хороші результати на дистанції 10 кілометрів показали Наталія Чісліна та Микола Іщенко, а також на дистанції 5 кілометрів Сергій Кулик.