На Житомирщині невідомі підпалили гараж довіреної особи Станіслава Лужанського (ФОТО)

   У смт Попільня Житомирської області у ніч на 5 серпня невідомі підпалили гаражний бокс з майном Валентина Кушніра. Валентин бере активну участь у громадській  діяльності, а під час виборів був довіреною особою кандидата у народні депутати Станіслава Лужанського, який йшов самовисуванцем.
І не виключено, що підпал пов’язаний саме з політичною діяльністю Валентина Кушніра, адже Валентин неодноразово виступав з критикою місцевої влади, у тому числі, голови смт Попільні.  

Як розповів Валентин Кушнір, невідомі розбили вікно в одному з гаражних боксів, які він орендує, та вкинули туди пляшку з запальною сумішшю. Від серйозних збитків його врятувала тільки випадковість.

«Я орендую декілька боксів, де окрім авто зберігається обладнання, потрібне мені у роботі. Пожежа легко могла б перекинутися на інші приміщення, але зовсім випадково вогонь побачили знайомі моєї дружини і зателефонували їй. Ми викликали пожежників та поліцію і, на щастя, пожежу вдалося ліквідувати», – розповів Валентин Кушнір.

За фактом підпалу порушено кримінальну справу. Триває слідство.

Нагадаємо, що депутат Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський  балотувався на виборах до Верховної Ради України у 63-му одномандатному мажоритарному округу.

Схожі новини