Звільнився головний лісник Житомирщини, якого Зеленський звинуватив в участі у «бурштинових схемах»

Начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський написав заяву про звільнення після зауважень президента Володимира Зеленського. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі, опублікувавши відповідну заяву.

“Прошу звільнити мене за угодою сторін”, – йдеться в документі.

Хочемо нагадати, напередодні в ході наради в Олевську з питань незаконного видобутку бурштину президент заявив, що, за його даними, Курінський – один з членів схеми і наказав йому звільнитися. У відповідь Куринський заявив, що це наклеп.

Також начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства опублікував відкритий лист до Зеленському. У листі Курінський заперечує причетність до незаконного видобутку бурштину та підкреслює, що інформація президента помилкова.
 

“12.08.2019 у м Олевськ Житомирської області відбулася нарада під Вашим головуванням, під час якого ви заявили про мою причетність до незаконного видобутку бурштину та участі в “бурштинових схемах”. Повідомляю, що Вас свідомо чи несвідомо було введено в оману, ніж підірвано Ваш авторитет, як обраного громадянами України Гаранта Конституції”, – йдеться у листі.

“Вами було наполегливо запропоновано мені написати заяву про звільнення, мотивуючи це тим, що я “Державі не потрібен”, що я і зробив”, – написав він у листі.

Схожі новини