Всеукраїнський турнір на призи Леоніда Копитка  виграла команда “Полісся” U-17 

З 28 по 30 серпня на двох стадіонах міста Бердичева: «Прогресі» та «Шкірянику», відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2003 року народження на призи Почесного громадянина міста Бердичева, відомого футболіста та тренера Леоніда Степановича Копитка.

Участь у змаганнях взяли вісім команд з двох областей України: Житомирської та Вінницької, які були поділені на дві групи. До групи «А» увійшли: ДЮСШ Бердичів, ДЮСШ (Коростень), ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова (Вінниця)-2004 та СДЮСШОР «Полісся» (тренер Сергій Завалко). До групи «Б» увійшли: ДЮСШ-АІК (Чуднів), ДЮСШ «Жерм» (Черняхів), ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця) – 2003 та ДЮСШ Бердичів – 2002.

Вирішальні матчі турніру відбулись 30 серпня. У грі за третє місце зустрілися ДЮСШ Бердичів та ДЮСШ-АІК (Чуднів). У основний час гри була зафіксована нічия 1:1, а у серії післяматчевих пенальті «фортуна» посміхнулася команді з Чуднова, яка стала бронзовим призером турніру. У фінальному поєдинку зустрілися переможці груп «А» та «Б»: команди СДЮСШОР «Полісся» та ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова (Вінниця) – 2003. Основний час гри не виявив переможця 1:1, а у серії післяматчевих пенальті влучнішими були футболісти з Житомира, які здобули перемогу у турнірі.

По завершенню драматичного фінального матчу відбулася церемонія нагородження. 

Команда-переможець та команди-призери отримали Кубки, медалі та дипломи.

Також організаційним комітетом змагань було визнано кращих гравців турніру по амплуа та кращих гравців у складі кожної команди. Кращими гравцями у командах стали:

  • Нікіта Чупрін ДЮСШ Бердичів;
  • Максим Корнійчук СДЮСШОР «Полісся» (Житомир);
  • Іван Овсяницький ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова–2003 (Вінниця);
  • Максим Мазур ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова–2004 (Вінниця);
  • Роман Куртяк ДЮСШ-АІК (Чуднів);
  • Олександр Яковлєв ДЮСШ Бердичів–2002.

Кращим воротарем турніру став Олександр Романюк (СДЮСШОР «Полісся»), захисником – Максим Шевчук (ДЮСШ Бердичів), півзахисником – Максим Гнатюк (ДЮСШ-АІК Чуднів), нападником – Дмитро Михайловський (ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова–2003 Вінниця), а кращим гравцем турніру став Ярослав Тетера СДЮСШОР «Полісся» Житомир.

 Джерело: РІО Бердичів

Схожі новини