На об’їзній поблизу Житомира тестують бетоноукладач

Про це 3 серпня повідомила пресслужба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

«У межах реалізації проєкту реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (на м. Будапешт через м. Львів, Мукачеве і Ужгород), що в Житомирській області, компанія Sinohydro Corporation Limited днями розпочала тестування механізму, що влаштовуватиме 26-тисантиметровий бетонний шар дорожнього покриття. Наразі тестову ділянку в 1100 квадратних метрів випробовують та перевіряють на відповідність нормативам», – йдеться у повідомленні.

Зазначено також, що на ділянці км 129,6-км 151,73 тривають роботи з підсипки земляного полотна та шару основи з кам’яного відсіву, влаштовуються дренажні та водопропускні труби, тривають роботи з перенесення комунікацій.

У САД нагадують, що контрактом, укладеним минулого року між Укравтодором та китайською компанією Sinohydro, передбачено розширення дороги й доведення її до технічної категорії «1-Б» (ділянка довжиною 22,3 км) з 4-смуговою бетонною проїзною частиною (2х7,5м), а також будівництво й реконструкцію 4-х транспортних розв’язок на різних рівнях, реконструкцію 3-х існуючих шляхопроводів через залізничні колії, реконструкцію існуючого мосту через Кам’янку, будівництво 2-х пішохідних мостів, реалізацію засобів освітлення й сучасних засобів організації безпеки руху.

Строк виконання робіт – 2 роки.

Фінансування проєкту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції й розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.

Відео з сайту Служби автомобільних доріг у Житомирській області

Нагадаємо, 22 травня 2019 року керівник Держагентства автомобільних доріг України Славомир Новак проінспектував реконструкцію та ремонт доріг Житомирської області, зокрема, перевірив роботи на Північній об’їзній, до розширення якої почали готуватися ще у 2017-му.

3 липня в рамках робочої поїздки до Житомирської області експрем’єр-міністр України Володимир Гройсман оглянув процес реконструкції масштабного дорожнього об’єкта – Північного обходу м. Житомира.

 

Схожі новини