У Бердичеві Макс Кідрук презентуватиме свій новий роман

 

 12 вересня, о 11.00  у Бердичівській центральній міській бібліотеці на базі молодіжного центру «М-Формація»  відбудеться презентація книги. 

Макс Кідрук вже не вперше представлятиме свою книгу у Бердичеві. У нашому місті є чимало шанувальників творчості письменника, тож щоразу, аби зустрітися з автором, дізнатися, що спонукало його до написання даного твору, а ще – придбати книгу з автографом Макса Кідрука і зробити селфі з улюбленим письменником на презентації збирається багато людей. І це не дивно.

Кожна нова книга автора чарує і захоплює навіть тих читачів, котрі досі віддавали перевагу ліричним творам та пересічним любовним романам. Фантастика, що межує з реальністю, змушуючи замислитись: невже і справді таке можливо? З наукової точки зору? Невже те, що відомо нам, це лише вершина айсбергу, те, що лишається на поверхні незвіданого і нерозгаданого досі? Перипетії сюжету та несподівані відкриття змушують тамувати подих і до останньої сторінки тримають у секреті його розв’язку. Ви ще не знайомі з творчістю Макса Кідрука? Тоді є прекрасна нагода познайомитись!

Головними героїнями роману «Доки світло не згасне назавжди» є дві сестри з незвичними іменами – Рута й Індія. Що змусило їх віддалитись одна від одної і чи можливо зарадити цьому уві сні, можна буде дізнатись прочитавши роман та завітавши на презентацію до молодіжного центру «М-Формація».

Джерело: rio-berdychiv

Схожі новини