Більша половина навчальних закладів Житомирщини мають порушення санітарних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби перевірили 902 навчальні заклади Житомирщини. У 637 закладах виявили порушення вимог діючого санітарного законодавства.

“За результатами обстежень встановлено, що в області не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам за станом матеріально–технічної бази 28 (4%) навчальних закладів”, – інформує Держпродспоживслужба.

За наявною оперативною інформацією водопостачання 15% навчальних закладів здійснюється від колодязів, що негативно впливає на стабільність показників якості води в них.

Потребують облаштування внутрішніми туалетами ще 12% навчальних закладів практично у всіх районах області, крім міста Житомира та Баранівського району.

Не має власних харчоблоків 41 навчальний заклад (3%), у т.ч. 37 закладів загальної середньої освіти, 4 заклади вищої освіти I-II ст. акредитації.

“У 78 навчальних закладах області харчоблоки не відповідають гігієнічним вимогам за площею та набором приміщень, що складає 6% від загальної кількості, у т.ч. в 12 закладах дошкільної освіти та в 56 закладах загальної середньої освіти”, – додають фахівці. 

Для виправлення порушень в навчальних закладах області спеціалістами Держпропоживслужби керівникам закладів направлено 131 припис, підготовлено та направлено в органи влади та органи місцевого самоврядування 40 доповідних та аналітичних довідок, 84 інформаційних листів з пропозиціями по усуненню виявлених порушень.

Схожі новини