Бердичівляни можуть вимагати компенсацію за неякісні компослуги: за що вона передбачена

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила стандарти якості послуг.

З початку 2019-го року в Україні стартувало реформування ринку електроенергії. На зміну монопольним обленерго прийдуть оператори системи розподілу та постачальники електроенергії.

В НКРЕКП пояснили, що від цього зміниться для звичайних українців споживачів електроенергії.

Як написала у Facebook глава регулятора Оксана Кривенко, тепер запроваджено гарантовані стандарти якості послуг з електропостачання і у разі їх недотримання споживачі мають право вимагати компенсації.

Вона зазначила, що цей порядок набув чинності ще 24 листопада 2018 року.

Споживач може отримати компенсацію у конкретних випадках, коли оператор системи розподілу чи електропостачальник не дотримується встановлених стандартів термінів надання послуг та виконання робіт.

В перші дні функціонування роздрібного ринку електричної енергії хочу окремо зупинитись на якості послуг.

Н К Р Е К П запроваджено гарантовані стандарти якості послуг з електропостачання, компенсації споживачам за їх недотримання.
Порядок надання компенсації споживачам затверджений постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 та набрав чинності 24.10.2018.

У яких випадках ви можете отримати компенсанцію?

Споживач отримує компенсацію у випадку недотримання оператором системи розподілу або електропостачальником встановлених гарантованим стандартом строків надання послуг та виконання робіт, а саме щодо:

– видачі технічних умов на приєднання;
– відновлення електропостачання;
– перевірки лічильника;
– відповіді на письмові звернення;
– якості електричної енергії.
Повний перелік гарантованих стандартів можна знайти тутhttp://www.nerc.gov.ua/?id=32498

#НовийРинокЕлектроенергії
#ЛайфхакВідНКРЕКП

Схожі новини