Бердичівська міськрада не підтримала рішення про відтермінування земельного мораторію

І саме опозиційність ініціаторів вирішила і порядок розгляду, і його результати. Спочатку пів години депутати обговорювали порядок денний, адже до поданого ініціаторами порядку з одного питання, міський голова вирішив додати ще кілька поточних бюджетних та інших.

А потім рівно годину депутати вправлялись у красномовстві, доводячи один одному, хто з них більше любить народ і вболіває, щоб не продали народну землю клятим іноземцям, які вже шикуються в черги, щоб скупити її.

Бланк голосування:

 

Оскільки від подання звернення про скликання сесії до її скликання пройшло кілька тижнів, то в неопозиційної частини депутатів, а, особливо, у керівництва міської ради, було досить часу, щоб підготуватись та розбити всі потуги опозиції, якими б гарними і добрими вони не були.

Тактику вони обрали звичайну, вже не раз випробувану. В противагу до звернення депутатів-опозиціонерів написали своє звернення на кількох сторінках, яке депутат Березовенко лише читав більш як п’ять хвилин. В ньому були майже ті ж сентенції щодо недопущення зняття мораторію, поки не будуть ухвалені підготовчі закони, але його запропонували не приймати у формі рішення міськради за підписом міського голови, а у вигляді просто звернення, підписаного окремими депутатами.

Секретар міської ради  доводила, що на звернення у формі рішення відповіді не надходять, а на прості звернення відповіді приходять. На підтвердження обраної спільниками мера позиції, депутат Домбровська ще хвилин з десять зачитувала рішення Житомирського окружного суду 2014 року про те, що прийняття рішень із загальнодержавних питань виходять за компетенції місцевих органів влади.

Врешті-решт, за початковий проєкт рішення проголосували ті ж самі тринадцять депутатів, шістнадцять депутатів вслід за міським головою утримались, а троє проголосували проти. 

Отже, зрозуміти, чи є хоч хтось у міській раді, хто підтримує урядову ініціативу по швидкому впровадженню ринку землі, поки що, не вдалося.

Представників нашого народного депутата, слуги народу Кицака який на сесії облради вже висловив свою однозначну позицію (приймайте тут, що хочете, а ринок землі буде), на сесії міськради сьогодні не було.

Схожі новини