Медзаклади Житомирщини отримали понад 420 млн грн за надані медпослуги

З початку року Національна служба здоров’я України виплатила 422,7 млн грн медзакладам Житомирщини, які надають послуги пацієнтам.

Наразі в області понад 957 тисяч жителів вже обрали педіатра, терапевта або сімейного лікаря. За даними НСЗУ, станом на 1 листопада 2019 року в області декларації підписали із сімейними лікарями майже 736 тисячі осіб, з педіатрами – підписали декларацію – майже 140 тис. осіб, а з терапевтом – 54,5 тис. осіб. І упродовж січня-вересня за підписані декларації 232 амбулаторії та 56 медзакладів Житомирщини отримали 422,7 млн грн.

Нагадуємо, що кожен житель області ще має можливість обрати свого лікаря та підписати з ним декларацію про медичне обслуговування. Сімейний лікар чи терапевт підкаже вам, які профілактичні обстеження можна пройти безкоштовно. Деякі з них необхідні всім, деякі – лише за факторами ризику.

Запитайте у лікаря, які з обстежень варто пройти вам. Ці переліки будуть розширюватися, адже відповідно до програми «Безкоштовна діагностика» гарантуватиметься безоплатне проходження ще понад 50 обстежень та лікувальних процедур на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш розповсюджених видів онкології у чоловіків і жінок.

Схожі новини