Послуги які надає міський плавальний басейн стануть дорожчими

Послуги, які надає у Бердичеві КП «Міський плавальний басейн», стануть дорожчими. Про це стало відомо на засіданні виконкому, що відбулось в останній день жовтня.

За словами директора комунального підприємства Олега Коденського, разове відвідування басейну дорослими зросте з 30 до 45 гривень, дітьми – з 20 до 30 грн.

На підприємстві «Міський плавальний басейн» тривають ремонтні роботи. «Проходить серйозна реконструкція. На жаль, кошти обмежені, тож ми йдемо поетапно», – зауважив міський голова Василь Мазур. Нині зроблено дах, здійснено утеплення будівлі, замінено вікна та вентиляцію. Необхідно зробити ще огородження, пандус і сходи. Як тільки ці роботи вдасться завершити, басейн запрацює. А далі черга за внутрішніми роботами: облаштування підлоги з підігрівом у великому та малому басейнах, декоративної стелі, заміна на стінах кахельної плитки, ремонт у душових кімнатах та що вкрай важливо – облаштування зручностей для людей з інвалідністю. Басейн повинен бути доступним для усіх.

Але в першу чергу реконструкція розпочалася з проведення енергоефективних заходів. «Утеплення дасть значну економію енергоресурсів і поліпшить якість послуг»,- переконаний міський голова. До речі, взимку підприємство споживало від семи до десяти тисяч кубів природнього газу. Тож неважко порахувати витрати басейну на опалення та підігрів води.

Зазначимо, протягом минулого року його відвідали   31 929 осіб. Багато бердичівлян із нетерпінням чекають, коли заклад розпочне роботу.

Джерело: berdpo.info

Схожі новини