Президент України призначив Димедюк Людмилу Вікторівну головою Бердичівської районної державної адміністрації

Президент Володимир Зеленський 15 листопада призначив голів Чуднівської, Коростенської та Бердичівської районних державних адміністрацій.

Відповідні розпорядження 15 листопада опублікували на офіційному сайті президента.

«Призначити Хомича Олександра Степановича головою Чуднівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Призначити Тарасюка Юрія Володимировича головою Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.

Призначити Димидюк Людмилу Вікторівну головою Бердичівської районної державної адміністрації Житомирської області», – йдеться у розпорядженнях.

Зазначимо, що на засіданні 9 жовтня Кабінет міністрів розглянув проєкти указів та розпоряджень президента про призначення керівників обласних та районних державних адміністрацій, зокрема: голови Бердичівської районної державної адміністрації Житомирської області – Димидюк Людмили Вікторівни, голови Житомирської районної державної адміністрації – Оханського Юрія Миколайовича, голови Чуднівської районної державної адміністрації Житомирської області – Хомича Олександра Степановича.

16 жовтня пресслужба Кабміну повідомляла, що Уряд на своєму засіданні схвалив призначення Тарасюка Юрія Володимировича головою Коростенської РДА.

Довідково

Димидюк Людмила Вікторівна  до 7 листопада 2018 року працювала на посаді заступника голови Бердичівської райдержадміністрації. 20 вересня 2019 року вона оприлюднила декларацію кандидата на посаду голови цієї РДА. За 2018 рік вона отримала 408 тис. 783 грн зарплати в райдержадміністрації та 18 тис. 600 грн соціальної допомоги від управління праці та соцзахисту.

 

Схожі новини