За місяць у Житомирській області виявили 132 нелегалів та стягнули 320 тис. грн штрафів

Протягом місячника під назвою «Мігрант» у Житомирській області виявили 132 нелегальних мігрантів та прийняли рішення про їх примусове повернення до країн походження всіх, крім одного.

Про це 25 листопада повідомив сайт управління Державної міграційної служби України в Житомирській області.

Місячник тривав з 18 жовтня по 19 листопада 2019 року.

«На території Житомирської області 19 листопада завершилась активна фаза цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».

З початку операції перевірені місця можливого перебування іноземних громадян, у тому числі гуртожитки, готелі, приватні адреси, навчальні заклади та туристичні організації, а також ринки, вокзали та транспортні засоби. Управління та територіальними підрозділами УДМС виявлено 132 нелегальних мігранти, у відношенні яких прийнято 131 рішення про їх примусове повернення до країн походження», – інформує сайт УДМС.

Для двох іноземців прийнято рішення про примусове видворення, щодо одного – рішення про добровільне повернення. Дев’ятьом із них заборонений в’їзд в Україну. Трьох іноземців поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування, чотирьох – передано Адміністрації Державної прикордонної служби України, – інформує управління.

«За час проведення спільних цільових профілактичних заходів виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 228 порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. Окрім цього, на користь держави стягнуто штрафів на суму майже 320 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 та 25 жовтня цього року поліцейські й працівники міграційної служби «прочесали» ринки Житомира та Новограда-Волинського та виявили низку продавців з країн Євразії, які нелегально перебували в Україні і здійснювали торгівлю.

Схожі новини