У Бердичеві відзначили День Гідності та Свободи

День, у який хід історії сучасної України змінився назавжди. Коли люди, котрим не сила вже було терпіти свавілля злочинної влади, вирішили змінити долю країни та вийшли з протестом на Майдан.

Чи то за іронією долі, чи просто так співпало та цього дня українці двічі з різницею у дев’ять років чинили супротив проти безчинства окремих політиків – у 2004 році під час Помаранчевої революції та у 2013 році під час Революції Гідності. Тому не випадково 21 листопада, День архистратига Михаїла, покровителя воїнів у боротьбі за справедливість, також було обрано датою відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні.

У четвер, 21 листопада, у Бердичеві відбулась година шани та пам’яті борців за демократію, права та свободи людини, за майбутнє України. Біля меморіалу «Слава Героям!» зібрались представники міської влади, народний депутат України від нашого округу та його помічники, захисники України, котрі в різні часи протистоянь боронили її рубежі від ворога, рідні і близькі загиблих Героїв, духовенство, молодь та громадськість міста.

Присутні пригадали мирний мітинг студентів у Києві, які прагнули бачити Україну європейською державою, натомість за наказом тогочасної влади були жорстоко розігнані силами «Беркуту», обурення людей та Революцію Гідності, котра стала символом нескореності українського народу ,а тоді Майдан, Інститутську, першу кров патріотів Небесної Сотні, пролиту від ворожих куль, початок війни на Сході…

Хвилиною мовчання та тихою молитвою бердичівляни вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до меморіалу.

Джерело:rio-berdychiv

Схожі новини