У Житомирській ОДА оголосять повторний конкурс на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту

Про це ввечері 22 листопада повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

«22 листопада у Житомирській ОДА провели третій етап конкурсу на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту – співбесіди. За їх результатами, конкурсна комісія не встановила жодної кандидатури з позитивним рейтингом для проведення наступного етапу – співбесіди з головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком. За інформацією служби управління персоналом апарату ОДА черговий етап конкурсу проходили 5 кандидатів», – йдеться у повідомленні.

14 листопада пресслужба Житомирської ОДА повідомляла, що документи на участь у конкурсі подали 17 претендентів.

На сайті ОДА зазначено, що до участі у роботі конкурсної комісії були запрошені незалежні експерти:

-заступник Міністра культури, молоді та спорту України Ірина Подоляк;

-народні депутати України Ігор Герасименко та Дмитро Костюк;

-художній керівник Житомирського обласного центру хореографічного мистецтва «Сонечко», Народний артист України Михайло Гузун;

-директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України, член Національного олімпійського комітету України, професор Ігор Малинський;

-художній керівник Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера, екс-заступник Міністра культури, екс-заступник Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Балюрко.

Зазначається, що з усіх запрошених, до участі в роботі конкурсної комісїі долучилися Михайло Гузун, Ігор Малинський та Віктор Балюрко. Попередньо Віктор Балюрко планував брати участь у конкурсі, але вирішив, що буде більш корисним у якості об’єктивного та неупередженого експерта.

«Дякую конкурсній комісії за доброчесну та неупереджену роботу. Повторний конкурс буде оголошений найближчим часом. Сподіваюсь, що наступного разу ми визначимо достойного переможця», – сказав Віталій Бунечко.

Оголошення про початок нового конкурсу буде опубліковано незабаром на сайті Єдиного реєстру НАДС та на сайті ОДА

Схожі новини