У Бердичеві стартував відбірковий етап аматорської футзальної ліги України

Його організатором є Бердичівська асоціація футзалу спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради та Асоціації футзалу Житомирської області.

Ці змагання є відбірковим етапом у рамках Аматорської футзальної ліги України.

На початку змагань відбулася церемонія відкриття. У ній взяли участь: народний депутат України Богдан Кицак, депутат міської ради та голова Бердичівської асоціації футзалу Станіслав Лужанський, який являється ініціатором та організатором даного турніру, а також  начальник управління молоді та спорту Бердичівської міської ради Тетяна Дячук та голова аматорського  футзалу України Віктор Таран.

Начальник управління молоді та спорту Бердичівської міської ради Тетяна Дячук привітала усіх присутніх від імені Бердичівського міського голови Василя Мазура та виконавчого комітету. Станіслав Лужанський  привітав усіх часників та подякував усім хто підтримували та вірили що даний турнір відбудеться, адже багато скептиків говорили навпаки що даного турніру  не буде, але ми це зробили, зазначив Станіслав Лужанський, а також він  подякував Богдану Кицаку за сприяння у  придбанні сучасного мультимедійного табло для спортивного залу.

Голова аматорського футзалу України Віктор Таран привітав учасників та передав голові асоціації футзалу м.Бердичева Станіславу Лужанському  два футзальні м’ячі, які є офіційними м’ячами Аматорської футзальної ліги України.

До складу Вищої ліги увійшли сім команд, а до складу Першої ліги – вісім команд. Вперше за останні роки під власною назвою у змаганнях з футзалу виступає ФК «Бердичів». У Першій лізі також грають дві команди ДЮСШ міста Бердичева.

За словами, Віктора Тарана  який спостерігав  на власні очі матчі перших двох турів, у Вищій лізі одразу п’ять команд можуть претендувати на перемогу, це «ЦарХліб» Глухівці, ФК «Бердичів», «Фортуна» Андрушівка, «Спортікс», та AYAS.

А у Першій лізі фаворитами є «Прогрес», «ЦарХліб» Бердичів  «TASHIR» та «Верам».

Матчі відбуваються щосуботи та щонеділі з 9.00 до 16.00.

Переможці та призери змагань будуть відомі наприкінці лютого.

Схожі новини