У Бердичеві зіграно перше коло відбіркового етапу аматорської футзальної ліги України

У Палаці спорту Бердичева набирає обертів Відкритий Чемпіонат міста Бердичева з футзалу  який являється відбірковим  етапом аматорської футзальної ліги України, у якому беруть участь 15 команд з Бердичева, Бердичівського району, Андрушівки та  Вінницької області. Його організатором є Бердичівська асоціація футзалу на чолі з Станіславом Лужанським  спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради та Асоціації футзалу Житомирської області.

Змагання проходять у два кола.

У Вищій лізі зіграно по сім матчів. Лідирує команд «Цар Хліб», у їх активі шістнадцять залікових пунктів. На другому місці – ФК «Бердичів», у бердичівлян одинадцять залікових пунктів і одна гра в запасі. На третьому місці – «Фортуна» з Андрушівки – дев’ять залікових пунктів

У Першій лізі вже зіграно більш ніж половина матчів, а саме вісім турів. Одноосібним лідером є команда «TASHIR» з Бердичева, яка здобула двадцять два залікових пункти і йде без поразок. На другому місці «Прогрес» – сімнадцять залікових пунктів, а на третьому місці – «SWS» – шістнадцять залікових пунктів.

Матчі продовжаться у суботу та неділю з 9.00 до 16.00 у Палаці спорту Бердичева за адресою: вул. Європейська, 81.

Схожі новини