У Бердичеві група дівчат побила незнайому 14-річну дівчинку

17 лютого на одній з вулиць райцентру стався конфлікт між групою дівчат та іншою юнкою. Попередньо, сторони не були знайомі між собою та жодних стосунків раніше не мали. Нині поліцейські встановили усіх учасниць вуличної сутички, доставили до відділу поліції та проводять необхідні заходи. У потерпілої судово-медичним обстеженням зафіксовано забої, — повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. Повідомлення про подію надійшло 17 лютого увечері на спецлінію «102» від жительки райцентру, а наступного дня вона разом із 14-річною донькою звернулась  до поліції безпосередньо із відповідною заявою.

За словами потерпілої, упродовж часу з 17 до 18 години вона поверталась додому і обігнала компанію  із 5 дівчат приблизно її віку, однак знайомих серед них не побачила. Котрась з них грубо окликнула дівчину, а інші підтримали. Ще за хвилину вони наздогнали її, почали шарпати за одяг, штовхати та ображати. Дівчині вдавалось відбігти від незнайомок, однак вони знову наближались і били її. Так повторювалось кілька разів, допоки вона не зателефонувала мамі і та не втрутилась у ситуацію, прибігши до місця, вказаного донькою.

Жодну із кривдниць потерпіла дівчина не знає і, за її словами, ніяких суперечок чи конфліктів з ними раніше у неї не було. Мама дівчинки зателефонувала на «102», коли частина компанії взялась супроводжувати їх до дому і ще якийсь час чатували у дворі багатоповерхівки. Однак, очевидно, помітивши наближення поліцейської машини, хуліганки втекли.

Нині у рамках розпочатого кримінального провадження ювенальні інспектори та дільничні встановили усіх 5 учасниць сутички. Це жительки райцентру (мешкають в одному мікрорайоні, але навчаються у різних  навчальних закладах), віком 13-14 років. З потерпілою дівчинкою дійсно раніше знайомі не були. Поліцейські доставили їх та батьків до відділу поліції для проведення слідчих дій. Попередня правова кваліфікація події – ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція передбачає відповідальність від штрафу до 5 років обмеження волі.

Схожі новини