ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ м. БЕРДИЧЕВА З ФУТЗАЛУ ЗАВЕРШЕНО

У міському Палаці культури 23 лютого урочисто підвели підсумки відкритого чемпіонату м. Бердичева з футзалу під егідою АФЛУ організатором якого виступила Бердичівська Асоціація футзалу спільно з управлінням молоді та спорту за підтримки Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету.

Протягом 2 місяців право на І місце у Вищій та 1-й лігах виборювали 15 команд.
ІІІ місце у 1-й лізі посіла команда «Прогрес», на щабель вище опинився «ТАSHIR», золоті медалі та звання переможця дісталися команді «S.W.S.» Щодо Вищої ліги, то почесну «бронзу» у ній вибороли гравці “AYAS“, ІІ місце посіла команда «Цар Хліб» (Глухівці) а переможцями чемпіонату стали представники ФК «Бердичів». Відзначили організатори чемпіонату кращих гравців за амплуа: так у 1-й лізі кращим воротарем було визнано Антона Кота, кращим бомбардиром – Ярослава Коваленка, кращим гравцем став Дмитро Боровійчук. Кращим голкіпером Вищої ліги визнали Романа Гнатюка, кращим бомбардиром – Олександра Гончарука, а кращим гравцем – Дениса Павловського.

Відзначили також і кращих тренерів та арбітрів: у 1-й лізі ними, відповідно, стали Дмитро Подгорчук та Сергій Іськов, у «вишці» – Ігор Зеленцов та Богдан Антонюк.

Переможців, призерів та учасників чемпіонату привітали організатори та меценати, вручивши грамоти, дипломи, кубки, медалі та подарунки.

Вишукані мистецькі презенти учасники спортивного дійства отримали від місцевих співочо-танцювально-циркових талантів.

Схожі новини