У Бердичеві громадський транспорт поки що не дезінфікують, але обіцяють

У Бердичеві перевізники не виконують розпорядження комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мова йде про дезінфекцію громадського транспорту, яку станом на сьогоднішній день у місті не здійснювали. Перевізники  обіцяють виправити ситуацію впродовж дня-двох. Питання на особистому контролі міського голови Василя Мазура та його заступників.

Питання дезінфекції громадського транспорту в умовах введення карантинних заходів в державі – одне із першочергових. Маршрутки, автобуси  – місця, де зазвичай  концентрується значна кількість людей, і відтак зростає ймовірність контакту з хворими. Розпорядження проводити дезінфекцію громадського транспорту прозвучало на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій одразу, як в Україні був зафіксований перший випадок захворювання на корона вірус, але за всі ці дні перевізники не спромоглись практично реалізувати дані заходи. Про що стало відомо на прес-конференції бердичівського міського голови Василя Мазура, яка відбулась 16 березня.

«Перевізники не виконують розпорядження комісії. Мотивують тим, що не можуть знайти дезінфікуючі засоби, не знають, які. Повторно озвучили, що вони мають зробити, яким чином. Питання тримаємо на контролі», – зазначив заступник міського голови.

Екстрену нараду з перевізниками провели. У міській раді нагадують про відповідальність за невиконання розпоряджень комісії. І не лише адміністративну, а й кримінальну.

Схожі новини