Рука допомоги від депутата міської ради Станіслава Лужанського

Карантин – не лише обмеження та заборони, а й справжній іспит на людяність та витривалість.

Скласти його на «відмінно» до снаги не кожному, адже тут потрібно вміти віддаватися людям, розуміти їх потреби і проблеми.

Таким є депутат Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський, за сприяння якого бердичівські пенсіонери можуть отримати безкоштовний хліб. Акція, започаткована Станіславом Лужанським, – важлива підтримка для пенсіонерів, які нині є найнезахищенішими верствами населення.

Отримати безкоштовний хліб літні люди зможуть щонеділі, з 11. 00 до 13.00, в продуктових магазинах на вул.Новоіванівській, Вінницькій, Расковій, Червоній та Паризької Комуни.

Які саме це магазини – ви бачите на фото. «Ми нерідко скаржимось на своє життя, нарікаємо на негаразди. І не замислюємося, що поруч живуть люди, які маючи мізерні доходи, не можуть заплатити за четвертинку хліба.

Болить серце, коли бачиш таких людей. Переважна більшість з них гідно пропрацювала все життя, але зараз, поставлена державою в такі умови, що доводиться зводити кінця з кінцями. Тож закликаю бердичівських пенсіонерів не соромитись, приходити, брати хліб. А соромно хай буде державі, що довела людей до такого стану», – зауважив Станіслав Лужанський.

Впевнені, що добра справа, започаткована Станіславом Лужанським, знайде позитивний відгук у серцях бердичівлян. І пам’ятайте: допомога ближньому облагороджує людину та робить світ кращим.

Схожі новини