Станіслав Лужанський: «Кожен з нас несе відповідальність за чистоту в рідному місті»

Кожен з нас несе відповідальність за чистоту в рідному місті!

«Прокинувся зранку – прибери свою планету», – читаємо у «Маленькому Принці» знаменитого Антуана де Сент-Екзюпері. Дивовижний хлопчик натякає на те, що кожен з мешканців Землі несе відповідальність за її чистоту.

Побачивши Парк Шкіроб’єднання на початку весни, депутат Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський разом з однодумцями організували тут масштабне прибирання. «Ми маємо чудовий парк, який міг би стати справжньою перлиною та родзинкою нашого міста Бердичева.

На це, звісно, потрібні кошти. Але розпочнемо з елементарного – чистоти. Відвідувачі парку продовжують не поважати себе. Залишають після відпочинку пляшки, пластик та інше сміття», – з сумом констатував Станіслав Лужанський.

За кілька годин прибирання небайдужим вдалось зібрати близько двадцяти мішків сміття. «Ми маємо розуміти, що кожен з нас несе відповідальність за чистоту у рідному місті.

Дбаймо про навколишнє середовище.

Збережімо планету для наших дітей», – закликав Станіслав Лужанський.

Інвестувати свій час у рідне місто – просто. Долучайтесь до ініціативи, започаткованої Станіславом Лужанський, та зробіть свій внесок у прибирання «нашої планети».

Схожі новини