На території Бердичівського району розпочалися профілактичні заходи під умовною назвою «Мопед»

На території Бердичівського району розпочалися профілактичні заходи під умовною назвою «Мопед», які спрямовані на попередження та профілактику дорожньо-транспортних пригод серед водіїв мопедів, скутерів та мотоциклів, а також запобіганню незаконним заволодінням мототранспортних засобів.

Під час операції бердичівські поліцейські  на дорогах міста та району виявили більше 30 порушників ПДР. П’ять з них перебували за кермом в стані алкогольного сп’яніння. Були й такі, які рухалися на незареєстрованому транспорті і не мали прав на управління ним. На водіїв були складені адміністративні протоколи, які направлені до суду для прийняття рішення і подальшого притягнення винних до відповідальності.

Поліцейські нагадують, що мотоцикли, мопеди та скутери підлягають обов’язковій реєстрації в сервісних центрах МВС.  За кермом вищезазначених транспортних засобів можуть перебувати тільки особи, які досягли 16-річного віку. При собі вони обов’язково повинні мати водійське посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії. Під час руху і водій, і пасажири повинні бути в застебнутих мотошоломах.

Бердичівський відділ поліції Житомирської області

Схожі новини