З першого червня у Бердичів відновить роботу громадський транспорт

Міський автотранспорт відновить роботу з 1 червня.
Відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 22 травня.
Головна умова – дотримання протиепідемічних заходів.

Без захисної маски чи респіратора ні водії, ні пасажири перебувати у громадському транспорті не можуть. Перевезення пасажирів здійснюватиметься в межах кількості місць для сидіння.

«Автоперевізники визначають відповідальну особу, яка проводить температурний скринінг усім працівникам перед початком робочої зміни. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків.

При проведенні вимірювань температури тіла контактним методом, необхідно забезпечити обов’язкову дезінфекцію виробу, яким здійснюється термометрія, після кожного його використання згідно з інструкцією виробника дезінфекційного засобу», – йдеться в рішенні комісії.

Транспортний засіб підлягає вологому прибиранню з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, в тому числі, обробці місць контакту рук пасажирів (поручні, місця сидіння тощо) перед кожним рейсом. За можливості, біля вхідних дверей транспортного засобу доцільно розмістити спиртовмісні антисептики.

Вартість проїзду не змінюється.

Пільги теж залишаються.

 Та окремо заступник міського голови Сергій Онофрійчук звернувся до бердичівлян пенсійного віку, аби вони утримались від користування маршрутками у години «пік». У громадському транспорті заборонено стояти, тож пенсіонери мають з розуміння віднестися до тих, хто працює та поспішає на роботу.

Схожі новини