“Це був самозахист”: підозрюваний розповів свою версію розстрілу АТОвців

Під час засідання у Корольовському суді Житомира, де слухають справу про розстріл колишніх АТОвців на ставку неподалік села Новоселиця Попільнянського району, підозрюваному дали слово. 

Про це повідомляє ТСН.

Підозрюваний, власник ставка, тремтячим голосом розповів свою версію подій. “Їх було вісім осіб, а я був сам. Тим паче вночі. Я не переховувався. Я повідомив органи, я сидів і чекав. Приїхали органи, я підійшов, поклав рушницю на капот і все. Я міг не повідомляти, а спокійно сховатися. А я цього не зробив, бо я чесна людина”, – сказав підозрюваний під час засідання.  Слід зауважити, що самі покази підозрюваного суд слухатиме у закритому режимі. Про це клопотала сторона захисту. Суддя рішення задовольнив. 

У суді Житомира, де триває засідання у справі про розстріл колишніх АТОвців, суддя дав слово підозрюваному у вбивстві. Показання чоловік даватиме у закритому режимі – про це клопотав його захист.  

Нагадаємо, орендатор місцевого ставка поблизу села Новоселиця Попільнянського району у Житомирській області розстріляв сімох гостей, які приїхали до нього на відпочинок і риболовлю. Відомо, що загиблі приїхали туди на риболовлю з Києва. Стрільця затримали.

Одному з гостей вдалося вижити, він втік від стрільця.

Правоохоронці оголосили орендарю ставка про підозру у вчиненні умисного вбивства двох і більше осіб.  Серед причин кривавого розстрілу називають кілька версій: “розбірки” через вимагання “данини” за користування ставком: брат підозрюваного каже, що копи вимагали хабар за користування ставком  побутовий конфлікт на тлі вживання алкоголю: дружина підозрюваного каже, що її чоловік має запальну вдачу конфлікт через ідеологічні розбіжності: ніби-то власник ставка був прихильником Росії сварка через військову службу: сварка виникла, бо чоловіки воювали, а підозрюваний не пустив дітей до армії.

Схожі новини