Житель села, невдоволений ремонтом доріг, висипав на чиновника відро зі щебенем

У Житомирському районі підприємець висипав в обличчя сільському голові пісок із щебенем, травмувавши очі. За скоєне, чоловік тепер відповідає у суді. Як повідомили  у прокуратурі області, такими хуліганськими діями підприємець нібито висловив невдоволення ремонтом сільських доріг.

“У вівторок, 9 червня 2020 року, справу розпочав розглядати Житомирський районний суд. Місцевого 55-річного підприємця обвинувачують у скоєнні злочину, передбаченого  ч. 1 ст.  296 КК України (хуліганство)”, – йдеться у повідомленні.

Інцидент стався у квітні 2020 року на подвір’ї сільської ради. За даними слідства, приватний підприємець того дня прийшов до будівлі сільської ради із відром, наповненим відсівом піску і дрібного каміння. 

“Ігноруючи загальноприйняті норми поведінки в громадському місці та виявляючи особливу зухвалість, висипав вміст відра в обличчя голови сільської ради, спричинивши йому травму очей”, – повідомляють у прокуратурі.

За скоєне, підприємцю загрожує покарання, зокрема, штраф до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арешт до 6 місяців або обмеження волі на строк до 5 років.

Схожі новини