Станіслав Лужанський вітає з 1 вересня – з днем знань

✅Друзі, сьогодні у всіх навчальних закладах нашої громади та України розпочинається новий навчальний рік.
🖊️Свято 1-го вересня – це початок нової сторінки у житті учня та студента, це – новий етап для кожного навчального закладу. До навчального року з хвилюванням готуються усі: від найменших першокласників, які сьогодні вперше переступають поріг школи, до студентів, які опановують майбутню професію.
🖊️Також це свято для усіх вчителів, викладачів, працівників освіти.
#Шановні_вчителі Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Тож дякую Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння, я вдячний Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями.
🖊️Бажаю Вам, на довгі роки залишатися носіями всього нового, передового і прогресивного, успіхів у вашій праці виховання та навчання підростаючого покоління, вдалої реалізації ваших професійних планів та задумів, гарних учнів, здоров’я, сімейного затишку, добра, достатку і мирного неба над головою!
#Шановні_учні Вас також вітаю з Днем знань та початком нового навчального року та бажаю вам миру, добра, успіхів в навчанні та здобутті нових знань, нових позитивних вражень в шкільному житті!
🖊️Бажаю всім Вам міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій.
Впевнено підкоряйте найскладніші вершини знань і завжди пам’ятайте, що ви – Українці.💙💛
📙Пам’ятаймо, що наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє!

Схожі новини