Бердичів переходить на помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19

Державна комісія з питань ТЕБ та НС, позачергове засідання якої проходило у четвер, 3 вересня, переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Кожна з областей, відповідно до кількості захворілих на коронавірусну інфекцію, або правильніше кажучи – епідемічного показника, посідає один зі щаблів – зелений, жовтий, помаранчевий чи червоний.

Картина дещо змінилася і ті міста та райони, зокрема і Бердичів та Бердичівський район, які були на одному рівні, нині посідають вже інший. Бердичів та район спочатку знаходилися на зеленому епідемічному рівні поширення COVID-19, коли кількість виявлених випадків за добу була дуже мала або взагалі таких випадків протягом кількох днів не спостерігалося. Потім згідно з епідемічним показником відбувся перехід на жовтий рівень, який, по суті, нічого не змінив в адаптивному карантині для бердичівлян.

Очевидно, що останні події, а це збільшення кількості хворих у місті та районі, призвели до того, що Бердичів і Бердичівський район будуть на помаранчевому рівні епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Компанію їм складуть також місто Коростень, а також Коростенський, Житомирський, Лугинський та Попільнянський райони. Чинності цей розподіл набуде з опівночі 7 вересня.

 

Схожі новини