Хто він Найефективніший депутат Бердичівської міської ради 7 скликання?

СТАНІСЛАВ ЛУЖАНСЬКИЙ КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Біографія

Станіслав народився 28 лютого 1980 року у звичайній родині вчителів.

Батько.

Батько Станіслава, Лужанський Іван Іванович, заслужений вчитель України, все своє життя присвятив роботі вчителем, та понад 25 років обіймав посаду директора школи.

Мати 

Мати Станіслава Лужанська Олена Михайлівна – пенсіонерка.

Брат.

Брат Станіслава Лужанський Олександр — підполковник, військовий пенсіонер.

Дитинство, юність, навчання.

Станіслав виховувався в атмосфері справедливості й відповідальності. Батько завжди підтримував ініціативність свого сина, його прагнення до нових знань і досвіду. У школі Станіслав завжди був одним із найактивніших учнів.Станіслав з дитячих років мав неабиякі організаторські здібності, постійно організовував та проводив різноманітні заходи для школярів. У юні роки Станіслав займався різними видами спорту, серед яких легка атлетика, футбол, теніс.

Вища школа

Станіслав закінчив середню школу та вступив до Вінницького державного аграрного університету для подальшого навчання за спеціальністю «Агрономія». Навчання успішно закінчив у 2000 році із середнім балом — 4,5 (із 5 можливих).

Далі Станіслав понад 10 років займався у сферах торгівлі, працював у аграрному секторі. Водночас він продовжував навчатися й відкривав для себе нові горизонти.

У 2015 році закінчив «Міжрегіональну академію управління персоналом» за спеціальністю «Правознавство». У 2016 році пройшов навчальні тренінги «Стратегічне планування та підготовка і впровадження проєктів місцевого розвитку».

 У 2017 роки підвищував кваліфікацію депутата й отримував досвід державного управління країн ЄС в Інституті політичної освіти в м.Києві.

Трудова діяльність
З  (2012 -2014) рік – ТОВ “Константа агро”  на посаді  регіональний менеджер. 
З (2015-2016)  рік – ТОВ “УКРАВТОЗАПЧАСТИНА” на посаді регіональний менеджер
З (2017- 2018)  рік – ТОВ “УКРАЇНСЬКИЙ СОЛОД”  на посаді начальник елеватора
З 2019 року ТОВ “Бердичівський хлібозавод” на посаді  менеджер управитель 
З 2020 року ФОП Шевчук  за сумісництвом на посаді комерційний директор

Громадсько_політична_діяльність

 З 2004 року Станіслав почав займатися громадсько-політичною діяльністю. Брав участь у проведенні виборчих кампаній. Пізніше, розчарувавшись діями влади,

у 2005 році вирішив відійти від політичної діяльності.

Сьогодні Станіслав разом зі своїми колегами-однодумцями залишається в опозиції до місцевої влади, жорстко критикує її корупційну діяльність безкоштовно захищає права громадян від свавілля влади та правоохоронців.

2004 рік – активіст «Помаранчевої революції». 2014 рік – активіст Євромайдану (революції гідності).

З 2014 року голова громадської організації «Патріотична-Сила», займається благодійною та волонтерською діяльністю. Проведенням різноманітних заходів для дітей та учасників АТО.

У жовтні 2015 року Станіслав Лужанський став депутатом Бердичівської міської ради. Від самого початку Станіслав на посаді депутата з трибуни пленарних засідань міської ради відстоює та переймається проблемами простих людей. 3 2015 року голова правління «Бердичівської асоціації футзалу».

 З 2020 року голова осередку у “Стоп Корупції” м.Бердичів.

 Відзнаки, нагороди

 21 квітня 2015 року отримав нагороду «за мужність і самовідданість» від Митрополита Української автокефальної православної церкви Макарія.

1 жовтня 2015 року ВГО «Народна гвардія України» нагороджений медаллю «За вірність національної Ідеї».

 13 жовтня 2015 році згідно з наказом міністра оборони України був нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани» за активну волонтерську діяльність в підтримці збройних сил України.

 У 2016 році нагороджений відзнакою року м.Бердичева в номінації Милосердя категорія вічна.

 23 січня 2016 року об’єднанням волонтерських рухів «Архангел» нагороджений почесною відзнакою «Велике Серце».

2 серпня 2016 року всеукраїнською організацією «Побратими України» нагороджений орденом «Бойовий волонтер України».

6 грудня 2016 року Г.О. «Побратими АТО Бердичівщини» нагороджений нагрудним знаком «Волонтер України».

5 травня 2017 року Президентом асоціації футзалу України нагороджений подякою за розвиток і популяризацію футзалу в регіоні.

 12 травня 2017 року Патріарх Київський і всієї Руси України Філарет нагородив медаллю «За жертовність і любов до України».

13 вересня 2019 року нагороджений подякою міського голови м.Бердичева за розвиток і популяризацію футзалу в м.Бердичеві.

Вибори_Верховної_Ради

У 2015 та 2019 році за підтримки однодумців Станіслав балотується до Верховної Ради по 63 виборчому окрузі.

Сім’я: Одружений, має троє дітей. Дружина Наталія. Старший син Владислав. Середущий син Олег. Донька Діана.

Схожі новини