Бердичівлянин Данило Верезумський – бронзовий призер Чемпіонату України з боксу

У Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з боксу серед молоді. У змаганнях взяли участь понад 200 найсильніших боксерів з усіх областей України.

У складі нашої збірної у ваговій категорії 91 кілограм виступав бердичівський спортсмен, вихованець спортивного клубу «Крос» Данило Верезумський, який тренується під керівництвом Олега Володимировича та Олега Олеговича Сікорських.

Чемпіонат України в Хмельницькому має особливе значення для молодих боксерів. Для них це можливість не лише продемонструвати результати наполегливих тренувань, але й заявити про себе на міжнародному рівні. За підсумками цьогорічного турніру буде сформовано новий склад збірної України, яка виступатиме на майбутньому Чемпіонаті Європі.

У першому поєдинку бердичівський боксер Данило Верезумський переміг представника Київської області Павла Мічковського. У півфінальному поєдинку наш земляк зустрівся з представником Харківської області – Микитою Горбатенком. Роздільним рішенням суддів перемогу здобув спортсмен з Харківщини. Саме Микита Горбатенко став переможцем Чемпіонату України з боксу серед молоді.

Схожі новини