З початку року до бюджетів Житомирщини надійшло 3,4 млн грн за адміністративні послуги у сфері земельних відносин

 

Упродовж десяти місяців поточного року до місцевих бюджетів Житомирщини надійшло 3,4 млн грн за адміністративні послуги, надані фахівцями Головного управління Держгеокадастру в області.

Найбільші надходження бюджети отримали за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 2,7 млн грн. Загалом за цей період землевпорядники надали 200 780 адміністративних послуг, більшість з яких (169 665) громадяни отримали на безоплатній основі.

Найбільш запитуваними серед них залишаються послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (80 240) та державної реєстрації земельної ділянки (50 172).

Довідково: Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів наофіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

Схожі новини