Поліція нагадує водіям про необхідність підготовки авто до кермування в холодну пору року

В останній місяць осені температура на вулиці поступово знижується, проявляючись ранковими туманами та памороззю. Частішають опади у вигляді дощу та снігу, з’являється ожеледь, відтак автошляхи стають більш слизькими і небезпечними. Тож водіям варто подбати про вчасну заміну шин та перевірку технічного стану авто.

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 12-13 листопада вночі та вранці можливий місцями туман, температура вночі коливатиметься від +2о до -3о. Тож водіям варто вже зараз подбати про вчасну заміну шин.

Зауважте, що саме зимові шини мають краще зчеплення з дорогою, адже виготовлені з більш пластичного матеріалу. Така особливість дозволяє створити умови для більш безпечного та комфортного пересування по дорогах у холодну пору року (в умовах дощу та снігу, ожеледі).

Пам’ятайте: під час керування транспортним засобом необхідно обирати швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки. Не забувайте вмикати ближнє світло фар чи денні ходові вогні поза межами населених пунктів.

Зауважте, що мокра та брудна дорога є тими чинниками, що збільшують гальмівний шлях транспортного засобу. Тому, якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Обов’язково користуйтеся пасками безпеки, дітей перевозьте, використовуючи спеціальні засоби, що дозволять убезпечити їх від травмування.

Будьте відповідальними водіями!

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Схожі новини