У Бердичеві двоє з обраних депутатів написали заяви про відмову

Вже пройшло більше двох тижнів після дня голосування бердичівлян за нових депутатів міської ради, а їх остаточний список і до цього часу невідомий.

Міська виборча комісія підвела підсумки підрахунків та оприлюднила протокол, у якому зазначено прізвища тридцяти восьми нових депутатів. Але станом на сьогоднішній день двоє з цього списку написали заяви про те, що вони не будуть працювати депутатами міської ради.
Це Сергій Орлюк, який став переможцем виборчої гонки за посаду міського голови Бердичева, та Наталя Онуфрієнко, яка обрана депутатом Житомирської обласної ради. Згідно з податковим кодексом, в такому випадку депутатами відповідної ради стають наступні у партійному списку кандидати, за яких проголосувала більшість виборців.

У списку партії «Пропозиція» таким депутатом стає Анастасія Вигінська, а в списку «Опозиційного блоку за життя» – Жірайр Сарксян.
Вігінська Анастасія Леонідівна народилася 02 травня 1983 року в м. Олександрія Кіровоградської області. Освіта – вища, навчалась в КДІДПМіД (Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука). Являється керівником громадської організації «Навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей «Насіння Надії».д

Сарксян Жірайр Альбертович народився 23 травня 1988 року в м. Єреван, Вірменія. Освіта – професійно-технічна, закінчив Бердичівський будівельний ліцей №3. Працює директором будівельної фірми «Анікарм».

Схожі новини