У наступному році для Бердичівлян електроенергія подорожчає майже на 30%

Таке рішення сьогодні прийняв енергорегулятор. НКРЕКП підвищив тариф НЕК “Укренерго” на передачу електроенергії у наступному році на 28,9% вище чинного тарифу.

Про це повідомила на власному Офіційному Телеграм-каналі народний депутат України ІХ скликання від фракції «Слуга народу» від 96 виборчого округу Ольга Василевська-Смаглюк.

Ресурс “Енергореформа” пише, що керівництво НЕК “Укренерго” пропонувало енергорегулятору підняти тариф до 501,03 грн/МВт-год, для підприємств “зеленої” металургії – 91,73 грн/МВт-год. Проте комісія зупинилась на сумі 309,8 грн/МВт-год. Варто відзначити, що у цей тариф не включені компенсації за “зеленими” тарифами промисловим ВДЕ-станціям, які займають, на хвилинку 20% всіх оплат, а також тариф для підприємств т.зв. “зеленої” металургії.

А це означає, що у наступному році державні енергокомпанії, на кшталт “Укренерго” рахуватимуть копійки та збитки. За 9 місяців поточного року підприємство зазнало 28,6 млрд гривень. Все через виплати по зеленій енергетиці. Працюємо собі в мінус, “зеленим” олігархам в плюс.

Схожі новини