На Житомирщині стартував міжнародний флешмоб «Global Lesya Ukrainka 2021»

На Житомирщині стартував міжнародний онлайн-флешмоб «Global Lesya Ukrainka 2021». Участь в акції можуть взяти усі бажаючі, але потрібно виконати декілька умов. 

 

Як зазначають у Новоград-Волинському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, метою даного флешмобу є вшанування творчості письменниці, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу.

  «Друзі, долучайтеся до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka 2021, присвяченого 150-річному ювілею видатної поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки). Мета флешмобу – вшанувати Велику Українку, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу», – повідомляють на сторінці Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки у Фейсбук.

Щоб взяти участь у онлайн-флешмобі, потрібно дотриматись декількох простих умов. На фоні пам’ятника, барельєфу, муралу чи меморіальної дошки Лесі Українки зробіть фото, селфі або запишіть відео, на якому читаєте твір письменниці українською чи іноземною мовою. Також це може відбуватися на площі, вулиці, біля установ і підприємств, названих на її честь, що знаходяться у вашій місцевості. Опублікуйте фото або відео на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, обов’язково вказавши хештег #GlobalLesyaUkrainka2021, країну і місто, де було воно зроблене. Наприклад: Новоград-Волинський, Україна #GlobalLesyaUkrainka2021 або Toronto, Canada #GlobalLesyaUkrainka2021.

Акція триватиме протягом 2021 року.

Схожі новини