Тепло повертається! Завтра Бердичівлян чекає сонячний день і літні +20

Прогноз від синоптика Наталки Діденко.

Середа в Україні буде однією з найтепліших у Європі. Карта 1. Проте найближча ніч все ніяк не захоче відпускати від себе заморозки, як у наших піснях козак дівчинОньку – все пригортає та й пригортає аж до ранку.

Заморозки на грунті ймовірні у північних областях, східних, центральних, а хвилі холоду можуть дістатися вночі навіть Запоріжжя та Херсонської області. Проте все ж вдень козаку – на коня, дівчинОньці – поратися коло квітів, а тому нічний холод проженуть комфортні максимальні +15+20 градусів. Залишається ще завтра поривчастий вітер, переважно південно-західного напрямку.

Не робіть сильних протягів у квартирах та не залишайте легкі речі на подвір’ях. Погоду визначатиме в Україні антициклон на ім’я Trudi, тому суттєвих опадів 5-го травня не буде в більшості областей. Карта 2. А ось до західної частини підійде фронтальна вологість, на Заході України завтра пройдуть дощі з грозами.

Надвечір опади доберуться до Вінниччини. У Києві 5-го травня погода обіцяє бути чудовою. Сонячно та вдень до +20 градусів. Хоча й із рвучким вітром. Киянам завтра краще буде на вулиці, аніж вдома – бо нічна, ще низька, температура повітря, +2+5 градусів, так вихолодить домівки, що навіть денні +20 поки не врятують від флісових противних штанів та домашніх теплих кофт.

У другій половині тижня в Україні побільшає дощів, а з неділі-понеділка прибуде багато теплого повітря і високих градусів) А поки що завтра – атмосферний майстер-клас із звикання до теплішої погоди)

Схожі новини