ФК «Бердичів» здобув перемогу над «Зорею» з Романова

Футбольний клуб «Бердичів» зіграв свій другий офіційний матч у 2021 році. Наші земляки, як і щорічно, виступають у Вищій лізі чемпіонату Житомирської області з футболу.

У матчі другого туру бердичівські футболісти, підопічні Ігоря Зеленцова, на стадіоні «Прогрес» приймали команду «Зоря» з Романова. У цій грі у складі ФК «Бердичів» дебютував досвідчений нападник з Житомира, бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу 2020/2021 років у складі команди «ХІТ» (Київ) – Олександр Школьний.

Склад ФК «Бердичів»: Вадим Зорнік, Вадим Базь, Денис Павловський, Олександр Грибінник, Валентин Ярощук, Олексій Сінько (капітан команди), Віталій Борисевич, Дмитро Вакула, Олександр Єлісєєв, Олександр Школьний. На заміну виходили: Олег Подільник, Артем Лозовий, Роман Гаджієв, Юрій Рибальченко, Олександр Гончарук, Ярослав Грабець.

Бердичівські футболісти активно розпочали матч, але гості доволі несподівано на 11-й хвилині гри заробили право на пробиття пенальті. Арбітр з Житомира побачив порушення правил з боку гравця ФК «Бердичів» у власному штрафному майданчику. Нападник «Зорі» Михайло Ковтун вдало виконав вирок арбітра та відкрив рахунок у грі.

Після пропущеного м’яча у власні ворота бердичівляни почали діяти ще активніше біля воріт гостей. На 31-й хвилині гри півзахисник ФК «Бердичів» Віталій Борисевич чудовим дальнім ударом зрівняв рахунок у грі. Перший тайм завершився внічию.

У другому таймі бердичівські футболісти також контролювали хід гри. На 61-й хвилині після чудової комбінації за участю одразу декількох гравців забитим м’ячем у ворота «Зорі» відзначився півзахисник ФК «Бердичів» Андрій Романюк, вивівши свою команду вперед у рахунку.

До завершення матчу обидві команди мали нагоду відзначитися, але рахунок не змінився. Перемога ФК «Бердичів» з рахунком 2-1.

Далі в чемпіонаті Житомирської області з футболу у футбольного клубу «Бердичів» три поспіль гри на виїзді проти «Малу» з Коростеня, «Арсеналу-ДЛГ» з Овруча та «Полісся» (Ставки).