У Бердичівському районі провели відкритий футзальний чемпіонат.

Хоча й проводився він не в залі, а на свіжому повітрі, але на майданчику, який за розмірами відповідає саме стандартам футзалу.

Організатором цього турніру стала громадська організація «Бердичівська асоціація футзалу», головою якої є Станіслав Лужанський. Він планував провести чемпіонат на двох відкритих майданчиках – біля Гришковецької гімназії та на Червоній горі, адже тоді можна було б оперативніше провести перше коло змагань, а потім вже півфінали та фінал провести на якомусь одному з них.

Але місто відмовило в наданні майданчика на Червоній горі, і тому всі матчі довелось проводити в Гришківцях.

Зареєструвались для участі в турнірі 8 команд:

1група.

1 – “Алмаз” (Бердичівька ТГ)

2 – Швайківська ТГ

3 – “Автомобіліст”(Новогуйвинська ТГ)

4 – “АКВ” (Глухівецька ТГ)

2 група.

1 – “Ніка”(Гришковецька ТГ)

2 – Краснопільська ТГ

3 – “Промінь” (Глухівецька ТГ)

4 – Бердичівська ТГ

В суботу, на відкриття чемпіонату прийшли привітати спортсменів та побажати їм перемоги перший заступник голови Бердичівської РДА Сергій Бакуменко, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак, президент Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран та заступник Гришковецького селищного голови Сергій Маркусевич. А після цього 12 матчів з періодами по 15 хвилин та перервою між ними 5 хвилин, тривали майже цілий день в страшенну спеку.

А 1 серпня відбулося урочисте підведення підсумків першого літнього відкритого чемпіонату Бердичівського району з футзалу. За результатами чемпіонату четверте місце зайняла команда Бердичівської міської територіальної громади, на третьому місці опинився «Промінь» з Глуховецької ОТГ. У фіналі між собою зустрілися команди «Алмаз» (Бердичівська громада) та «Автомобіліст» (Новогуйвинська ОТГ). В напруженій боротьбі перемогу з рахунком два – нуль здобула команда «Автомобіліст», ставши переможцем чемпіонату. Бердичівлянам довелося задовольнятися другим призовим місцем.

 

В урочистій церемонії нагородження взяли участь заступник голови Бердичівської РДА Ярослав Можар, народний депутат України Богдан Кицак, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак, президент Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран, заступник Гришковецького селищного голови Сергій Маркусевич, спонсори змагань та їх безпосередній організатор і ідейний натхненник, голова Бердичівської Асоціації Футзалу Станіслав Лужанський.
Ярослав Можар передав вітання спортсменам від голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк. Зауваживши, що протистояння було достойним, і команди гарно проявили себе під час участі у чемпіонаті. У свою чергу районна державна адміністрація готова і надалі підтримувати розвиток спорту у районі, докладаючи усіх зусиль для популяризації фізичної культури і спорту.

         

Команди-переможці отримали заслужені призи від спонсорів та організаторів, окремо народним депутатом було презентовано футбольні м’ячі на кожну команду, яка брала участь у фінальній частині чемпіонату.  Особливі відзнаки і подарунки отримали кращий бомбардир, кращий гравець, кращий воротар, кращий тренер та кращий арбітр змагань.

Організатори змагань подякували спонсорам та всім причетним. «Дякую Людмила Димидюк , дякую Ірена Лісова,  дякую Оксана Деліу, Галина Галущак,  дякую всім хто підтримував та допомагав. Дякую всім сонсорам за підтримку: Мережа Триде , Олена Левченко  Цархліб, “Домашній маркет” Виталик Ананьев дякую Благодійному Фонду Богдана Кицака дякую депутату обласної ради Людмилы Кицак», – так на своїй фейсбук-сторінці написав Станіслав Лужанський.

P\S А також Станіслав Лужанський подякував владі  Бердичівської ТГ за перепони які вони створювали щоб даний чемпіонат не відбувся.

За матеріалами офіційного сайт Бердичівської РДА та коментарями організаторів турніру

 

Схожі новини