Добровольський Віталій Вікторович переміг в конкурсі на посаду директора Бердичівської районної лікарні

Згідно з оприлюдненим протоколом, в конкурсі на посаду директора Бердичівської районної лікарні брали участь два претенденти – лікар-ортопед цієї лікарні Віталій Вікторович Добровольський та заступник головного лікаря з економічних питань Тетяна Степанівна Капралюк.

А до складу конкурсної комісії увійшли голови всіх чотирьох ОТГ, які нині є власниками лікарні та кілька лікарів, котрі представляли трудовий колектив.

До речі, в оголошенні про конкурс вказувалось, що претендент повинен мати вищу освіту напрямку «Медицина», хоча після перетворення лікарні в некомерційне підприємство за законодавством це не є обов’язковим. Адже зараз головна посада лікарні називається «директор», а не «головний лікар», як раніше, і обіймати її може людина з економічною, фінансовою, юридичною чи іншою освітою.

Хочемо згадати що  Добровольський Віталій Вікторович учасник АТО з перших днів війни на сході очолював медичний пункти дивізіону нашої 26-ої артбригади, надаючи першу невідкладні допомогу пораненим.

Про свою роботу він розповідав неохоче. Але про її надзвичайну важливість свідчить статистика НАТО, що саме в першу годину 60 відсотків поранених вмирає через велику крововтрату.

І тому для  Віталія Вікторовича тепер Амвросіївка, Волноваха, Савур-Могила, Слов’янськ, Артемівськ, Дебальцево не просто географічні назви місцевості на Сході України…

konkurs1

Схожі новини