На другий мітинг партії ОПЗЖ прийшло ще менше людей, ніж на перший

Як стало вiдомо що протестні пости у Фейсбуку проти відміни безкоштовного харчування в молодших класах, за допомогою депутатки обласної ради від ОПЗЖ Наталії Онуфрієнко перейшли у реальні мітинги, на які вона збирала як свої однопартійців, так і просто незадоволених бердичівлян.

На перший прийшло близько пятдисяти людей, хоча у протоколі, який потім оформили в ОПЗЖ записалось 85 чоловік. Але сьогодні стало зрозуміло, чому це так сталось. Просто організатори дозволяють присутнім записувати до списку своїх родичів та знайомих, щоб цифра була більшою.

Присутні на мітингу знову тримали плакати з гнівними закликами, але тепер додали до них всіх слово Бердичів, і прочитати текст стало важче. Деякі учасниці мітингу навіть обурювались, що плакати написані з помилками.

Знову багато говорили про те, щоб зменшити тариф на проїзд у маршрутках та відновити безкоштовне харчування в 1-4 класах. Але деякі бабусі, які найбільше кричали, не знали, що для дітей пільгових категорій всіх вікових категорій харчування залишилось безкоштовним, і коли їм про це сказали, вони погоджувались з рішенням виконкому.


Знову депутатка ОПЗЖ Онуфрієнко хотіла витягнути з міського голови слова про відміну таких рішень та про створення якоїсь робочої групи, куди б вона увійшла і знайшла б таки необхідні гроші в міському бюджеті. Але пояснення Сергія Орлюка про причини прийняття таких непопулярних рішень, мітингуючі знову не хотіли особливо слухати.

Але, депутатка з ОПЗЖ не збирається зупинятись у своїй боротьбі за права знедолених. Вона оголосила, що наступний мітинг буде організовувати в день проведення сесії міської ради, щоб депутати бачили, що хочуть люди.

Джерело: rio-berdychiv

Схожі новини