Бердичівські поліцейські зустрілися із місцевими перевізниками

Днями в приміщенні Бердичівського райвідділу поліції правоохоронці разом із
представниками підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів
обговорили нові визначені Кабінетом Міністрів України вимоги законодавства з
дотриманням карантинних заходів.

З нововведеннями зазначеними у Постанові Кабміну № 1066 від 11.10.2021 року учасників робочої зустрічі ознайомив заступник начальника відділу поліції з превентивної діяльності Бердичівського РВ Олексій Заверуха.

Згідно нових обмежень, саме перевізники, що здійснюють міжобласні перевезення, несуть відповідальність за наявність у всіх пасажирів (окрім осіб до 18 років) відповідних документів, що підтверджують вакцинування від COVID-19, або негативний на коронавірус ПЛР-тест, або одужання від коронавірусу. У разі відмови пасажирів показати відповідний сертифікат, водій має право відмовити їм у перевезенні.

 

– Відповідно до Постанови Кабміну правоохоронці мають право зупинити будь-який маршрутний транспортний засіб та вибірково здійснити перевірку наявності відповідних сертифікатів вакцинації за наявність таких документів відповідальні перевізники – зазначив Олексій Заверуха. – Ми в першу чергу проводимо роз’яснювальну роботу адже штрафні санкції досить високі, однак до адміністративної відповідальності будемо притягувати в разі систематичних порушень і ігнорування вимог поліції, – продовжив Олексій Заверуха.

У присутніх перевізників виникало чимало запитань, які поліцейські взяли до уваги.

Відтак учасники зустрічі досягнули взаєморозуміння в тому, що аби протидіяти поширенню хвороби необхідно всім разом вживати максимум зусиль.

Поліцейські закликають громадян дотримуватися всіх правил та заходів безпеки в умовах пандемії.

 

Бережіть себе та близьких і будьте здорові!

Схожі новини