Квартирний крадій поніс заслужене покарання

Бердичівським міськрайонним судом завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням жителя Вінничини у вчиненні крадіжок та грабежів на території м.Бердичева.

Судом встановлено, що раніше неодноразово судимий житель сусідньої області, з метою отримання наживи, вирішив здійснити ряд крадіжок.

На виконання свого злочинного умислу, останній приїхав до міста Бердичева, де розшукував будинки, господарі яких на той час не перебували вдома, та шляхом пошкодження скла проникав у середину, звідки таємно викрадав речі, переважно побутову техніка, прикраси та грошові кошти.

В одному із таких випадків його злочинні дії були викриті потерпілим, однак останньому не вдалося затримати зловмисника та той із викраденим майном з місця вчинення злочину зник.

За наслідками ретельного досудового розслідування особу злочинця було встановлено та обвинувальний акт відносно нього скеровано до Бердичівського міськрайонного суду.

Під час проведення тривалого судового розгляду обвинувачений себе винним не визнавав, і лише після допиту ряду свідків та потерпілих, а також дослідження доказів його вини, зрозумівши невідворотність покарання, останній визнав, що інкриміновані злочини дійсно вчиняв.

Вироком Бердичівського міськрайонного суду останнього визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.185 (крадіжка поєднана з проникненням у житло) та ч.3 ст.186 (грабіж, поєднаний з проникненням у житло) КК України та призначено покарання у виді 6 років 3 місяців позбавлення волі.

На даний час рішення суду не набрало законної сили.

Схожі новини